Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Kosa Marcel
Mateřský klub
T.J.Sokol Klimkovice
Post
Rok narození
1964 (59 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
44
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Žákovská liga starších žáků
21/04/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
18:23
TJ JM Chodov
21/04/2024
TJ Náchod
25:23
Házená Velká Bystřice
21/04/2024
HC Zlín
28:17
HK Slavia VŠ Plzeň
21/04/2024
TJ JM Chodov
19:23
TJ Náchod
21/04/2024
Házená Velká Bystřice
13:12
HC Zlín
21/04/2024
TJ Náchod
31:27
HK Slavia VŠ Plzeň
21/04/2024
TJ JM Chodov
21:24
HC Zlín
21/04/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
23:26
Házená Velká Bystřice
21/04/2024
HC Zlín
19:20
TJ Náchod
21/04/2024
Házená Velká Bystřice
24:18
TJ JM Chodov
Starty - Zlínská liga - starší žaci
24/03/2024
HBC Olomouc 1966
28:14
HK Bystřice pod Hostýnem
24/03/2024
Handball club Zlín, z.s.
38:22
HBC Olomouc 1966
24/03/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
19:31
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
28/04/2024
Sokol Telnice
0:0
Házená Velká Bystřice
24/09/2023
KH Kopřivnice
38:26
Sokol Telnice
Starty - 2. liga muži SM
04/05/2024
Fatra-Slavia Napajedla
0:0
MHK TAEDA Karviná
13/04/2024
TJ Rožnov p.R.
37:21
Házená Paskov
24/03/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
39:23
Házená Paskov
02/03/2024
Lesana Zubří
22:28
KH Kopřivnice B
03/12/2023
Lesana Zubří
30:29
Házená Velká Bystřice
25/11/2023
Házená Paskov
20:33
MHK TAEDA Karviná
19/11/2023
TJ Holešov
39:48
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
28/10/2023
TJ Rožnov p.R.
37:24
TJ Sokol Ostrava
21/10/2023
Fatra-Slavia Napajedla
31:23
Házená Velká Bystřice
14/10/2023
Lesana Zubří
26:28
MHK TAEDA Karviná
01/10/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
34:25
TJ Holešov
23/09/2023
KH Kopřivnice B
28:24
TJ Rožnov p.R.
17/09/2023
Házená Paskov
28:28
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
Starty - 2. liga muži JM
28/04/2024
Sokol Telnice
0:0
SHC Maloměřice Brno B
Starty - 2. liga ženy - Morava
02/03/2024
Lesana Zubří
25:18
HK Ivančice
14/10/2023
Lesana Zubří
22:32
HK Ivančice
Starty - 1.liga starší dorostenky
12/11/2023
TJ Sokol Poruba
26:33
DHC Slavia Praha
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
04/05/2024
Fatra-Slavia Napajedla
0:0
HC Nový Jičín
24/03/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
23:35
HCB Karviná
29/10/2023
SKH Polanka n.O.
26:30
Pepino SKP Frýdek-Místek B
28/10/2023
TJ Rožnov p.R.
45:28
T.J.Sokol Klimkovice
21/10/2023
Fatra-Slavia Napajedla
24:42
Handball club Zlín, z.s.
01/10/2023
HK Bystřice pod Hostýnem
35:21
TJ Cement Hranice
24/09/2023
KH Kopřivnice
41:30
TJ Rožnov p.R.
Starty - 1. liga mladší dorostenci
10/03/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:40
Talent Škoda JS Plzeň A
26/11/2023
HC Zubří
39:26
TJ Sokol Ostrava
29/10/2023
TJ Sokol Ostrava
26:32
Pepino SKP Frýdek-Místek
Starty - MSL Muži
08/05/2024
Sokol Trnávka
0:0
SK Droždín
08/10/2023
TJ Sokol Krmelín
15:18
Sokol Dřevohostice/HK Bystřice pod Hostýnem
24/09/2023
T.J.Sokol Klimkovice
31:25
Meteor Orlová
Starty - 1. liga starší dorostenci
10/03/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
35:33
Talent Škoda JS Plzeň
26/11/2023
HC Zubří
22:26
SKH Polanka n.O.
29/10/2023
SKH Polanka n.O.
35:33
Pepino SKP Frýdek-Místek
Starty - 1. liga mladší dorostenky
12/11/2023
TJ Sokol Poruba
23:26
DHC Slavia Praha A