Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Pražák Petr
Mateřský klub
HC Hvězda Cheb
Post
Rok narození
1974 (50 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
64
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
21/04/2024
DHK Baník Most B
32:25
DHK Pardubice
17/03/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
35:18
HC Háje
22/10/2023
HK Spartak Ústí n.L.
28:30
HC Hvězda Cheb
01/10/2023
DHC Plzeň B
26:26
HK Slavia VŠ Plzeň
30/09/2023
TJ Loko České Budějovice
29:34
HBC JVP Strakonice 1921
Starty - 2. liga muži JVČ
14/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921 B
48:33
1.HC Pardubice
Starty - 2. liga muži SZČ
03/03/2024
Lokomotiva Louny
33:27
TJ Sokol Bělá p. B.
24/02/2024
TJ Chemička Ústí n. L.
39:36
Lokomotiva Louny
11/02/2024
HK Baník Most
31:18
Házená Mělník
12/11/2023
HK Baník Most
37:24
TJ Chemička Ústí n. L.
16/09/2023
Liberec Handball
35:24
TJ Sokol Bělá p. B.
Starty - 1.liga starší dorostenky
05/05/2024
DHK Baník Most
0:0
1. SC Bohumín 98
21/04/2024
DHK Baník Most
43:35
Handball club Zlín, z.s.
24/03/2024
Házená Kynžvart
41:37
SHK Kunovice
Starty - Plzeňská liga starších žaček
07/10/2023
HK Slavia VŠ Plzeň A
9:14
HC Hvězda Cheb
07/10/2023
Házená Kynžvart
13:29
HK Slavia VŠ Plzeň B
07/10/2023
Házená Rokycany
6:42
DHC Plzeň A
07/10/2023
HK Slavia VŠ Plzeň B
24:11
DHC Plzeň B
07/10/2023
HC Hvězda Cheb
17:14
Házená Kynžvart
07/10/2023
HK Slavia VŠ Plzeň A
15:11
Házená Rokycany
07/10/2023
DHC Plzeň B
11:17
HC Hvězda Cheb
07/10/2023
DHC Plzeň A
17:15
HK Slavia VŠ Plzeň B
07/10/2023
DHC Plzeň B
15:17
HK Slavia VŠ Plzeň A
07/10/2023
Házená Rokycany
7:18
Házená Kynžvart
17/09/2023
HK Slavia VŠ Plzeň A
8:25
HK Slavia VŠ Plzeň B
17/09/2023
DHC Plzeň A
34:10
Házená Kynžvart
17/09/2023
DHC Plzeň B
23:10
Házená Rokycany
17/09/2023
HC Hvězda Cheb
9:21
HK Slavia VŠ Plzeň B
17/09/2023
Házená Kynžvart
20:11
HK Slavia VŠ Plzeň A
17/09/2023
Házená Rokycany
8:10
HC Hvězda Cheb
17/09/2023
HK Slavia VŠ Plzeň A
6:24
DHC Plzeň A
17/09/2023
DHC Plzeň B
21:15
Házená Kynžvart
17/09/2023
Házená Rokycany
5:35
HK Slavia VŠ Plzeň B
17/09/2023
DHC Plzeň A
30:5
HC Hvězda Cheb
Starty - Kvalifikační turnaje do Žákovské ligy starších žaček
17/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
22:10
HK Spartak Ústí n.L.
17/11/2023
TJ Astra
9:24
HC Háje
17/11/2023
HC Hvězda Cheb
12:19
HBC JVP Strakonice 1921
17/11/2023
HK Spartak Ústí n.L.
15:16
TJ Astra
17/11/2023
HC Háje
16:15
HC Hvězda Cheb
17/11/2023
TJ Astra
13:21
HBC JVP Strakonice 1921
17/11/2023
HK Spartak Ústí n.L.
13:21
HC Hvězda Cheb
17/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
19:18
HC Háje
17/11/2023
HC Hvězda Cheb
10:9
TJ Astra
17/11/2023
HC Háje
15:13
HK Spartak Ústí n.L.
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
04/05/2024
LIONS Hostivice
0:0
Jiskra Třeboň B
13/04/2024
Házená Rokycany
32:25
TJ Sparta Kutná Hora
28/10/2023
Talent Škoda JS Plzeň B
38:29
TJ Sokol Úvaly
14/10/2023
HBC JVP Strakonice 1921
38:30
1.HC Pardubice
Starty - 2. liga ženy - Čechy
17/03/2024
HC Plzeň
27:29
TJ Turnov
04/02/2024
HK Spartak Ústí n.L.
33:30
DHK Slavoj Žirovnice
18/11/2023
HC Plzeň
26:32
Sokol Písek B
22/10/2023
HK Spartak Ústí n.L.
31:24
TJ Turnov
30/09/2023
TJ Loko České Budějovice
37:25
Sokol Písek B
24/09/2023
HC Plzeň
33:26
DHK Slavoj Žirovnice
Starty - 1. liga mladší dorostenky
05/05/2024
DHK Baník Most A
0:0
1. SC Bohumín 98
24/03/2024
Házená Kynžvart
28:31
SKH Velká n. V.
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
04/05/2024
LIONS Hostivice
0:0
Jihočeši
03/03/2024
Lokomotiva Louny
42:18
TJ Dolní Cerekev
Starty - 1. liga mladší dorostenci
11/02/2024
HK Baník Most
34:36
C.S.CARGO HBC Jičín
12/11/2023
HK Baník Most
25:33
TJ Sokol Nové Veselí
28/10/2023
Talent Škoda JS Plzeň A
34:20
HAOLK
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
10/09/2023
HK Chomutov
31:22
Spartak Příbram
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
24/02/2024
Slavoj Děčín
29:29
TJ Náchod
16/09/2023
Liberec Handball
53:19
Slavoj Děčín
Starty - Plzeňská liga mladších žaček
22/10/2023
HC Hvězda Cheb
18:7
TJ Slavoj Tachov, z.s.
22/10/2023
DHC Plzeň A
29:7
HC Plzeň
22/10/2023
Házená Kynžvart
6:22
HC Hvězda Cheb
22/10/2023
DHC Plzeň B
11:20
DHC Plzeň A