Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Palej Štěpán
Mateřský klub
Házená Paskov
Post
Rok narození
1994 (30 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
41
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga muži SM
07/04/2024
TJ Sokol Ostrava
27:26
TJ Rožnov p.R.
23/03/2024
MHK TAEDA Karviná
28:16
KH Kopřivnice B
09/03/2024
KH Kopřivnice B
32:27
Fatra-Slavia Napajedla
25/02/2024
Lesana Zubří
22:16
TJ Rožnov p.R.
17/02/2024
Fatra-Slavia Napajedla
40:32
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
10/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
38:28
Házená Paskov
22/10/2023
TJ Sokol Ostrava
16:21
SK Žeravice
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
20/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek B
38:24
TJ Cement Hranice
14/04/2024
HC Nový Jičín
25:31
Pepino SKP Frýdek-Místek B
09/03/2024
KH Kopřivnice
42:26
Fatra-Slavia Napajedla
17/02/2024
Fatra-Slavia Napajedla
28:35
Pepino SKP Frýdek-Místek B
10/02/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek B
33:28
HCB Karviná
16/12/2023
HCB Karviná
33:25
HC Nový Jičín
22/11/2023
HC Nový Jičín
32:38
T.J.Sokol Klimkovice
12/11/2023
HCB Karviná
24:31
TJ Rožnov p.R.
03/11/2023
TJ Cement Hranice
29:34
SKH Polanka n.O.
07/10/2023
T.J.Sokol Klimkovice
19:39
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 1. liga starší dorostenci
20/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
29:30
TJ Sokol Nové Veselí
Starty - MSL Mladší žačky
14/04/2024
Sokol Hrabůvka
26:16
TJ TŽ Třinec
14/04/2024
HC Nový Jičín
23:18
Sokol Hrabůvka
15/10/2023
HC Nový Jičín
18:25
TJ Sokol Karviná
15/10/2023
TJ Sokol Poruba
14:19
TJ Sokol Karviná
15/10/2023
HC Nový Jičín
12:17
TJ Sokol Poruba
Starty - MSL Muži
26/05/2024
TJ Sokol Krmelín
0:0
Házená Uničov
22/10/2023
HC Hlučín
30:31
Sokol Trnávka
07/10/2023
T.J.Sokol Klimkovice
32:33
Sokol Trnávka
Starty - Český pohár mužů
26/08/2023
HC Hlučín
33:30
TJ Sokol Ostrava
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
07/04/2024
TJ Sokol Ostrava
34:33
Sokol Telnice
09/03/2024
KH Kopřivnice
41:26
Tatran Litovel
26/11/2023
HCB Karviná
34:22
Klub házené Vsetín
12/11/2023
HCB Karviná
26:23
Sokol Telnice
22/10/2023
TJ Sokol Ostrava
33:30
SK Kuřim
Starty - MSL Starší žáci skupina I
19/11/2023
HC Nový Jičín
25:24
SKH Polanka n.O.
19/11/2023
TJ Sokol Krmelín
22:28
SKH Polanka n.O.
19/11/2023
HC Nový Jičín
29:24
TJ Sokol Krmelín
15/10/2023
HC Nový Jičín
19:25
Pepino SKP Frýdek-Místek
Starty - 1. liga mladší dorostenci
20/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
24:28
TJ Sokol Nové Veselí
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
05/11/2023
TJ Sokol Karviná
32:30
TJ Jiskra Otrokovice
17/09/2023
TJ Sokol Karviná
29:24
Tatran Bohunice
Starty - 1.liga starší dorostenky
28/04/2024
TJ Sokol Poruba
38:28
Sokol Vršovice
30/09/2023
TJ Sokol Poruba
27:37
DHC Plzeň
Starty - 1. liga mladší dorostenky
30/09/2023
TJ Sokol Poruba
23:28
DHC Plzeň