Jakubů Kvido

Fotografie hráče Jakubů Kvido

Mateřský klub

Lokomotiva Vršovice

Post

Rok narození

2003 (20 let)

Výška

 cm

Váha

 kg

Startů

129

Starty - Přebor Prahy žen

17/06/2024
TJ Radlice
26:13
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
06/06/2024
SK Praha 4
20:33
Sokol Vršovice B
24/05/2024
Tatran Střešovice S
33:16
Házená Mělník
15/05/2024
Tatran Střešovice A
22:25
Sokol Vršovice B
09/05/2024
SK Praha 4
23:21
TJ Radlice
13/11/2023
TJ Astra
28:33
Tatran Střešovice A
16/10/2023
Tatran Střešovice S
30:18
Sokol Vršovice B

Starty - 2. liga muži JVČ

05/05/2024
TJ Sparta Kutná Hora
28:39
Talent Škoda JS Plzeň
04/05/2024
TJ Sokol Úvaly
23:33
TJ Sokol Nové Veselí B
25/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň
40:38
HBC JVP Strakonice 1921 B
24/02/2024
TJ Sparta Kutná Hora
27:27
TJ Sokol Úvaly
10/12/2023
TJ Dolní Cerekev
26:28
Jiskra Havl.Brod
18/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921 B
40:31
TJ Sparta Kutná Hora

Starty - 1.liga starší dorostenky

20/04/2024
DHC Slavia Praha
20:22
TJ Sokol Poruba
24/03/2024
Házená Kynžvart
41:37
SHK Kunovice
10/03/2024
Házená Kynžvart
38:29
DHK Zora Olomouc
09/03/2024
DHC Plzeň
28:23
Sokol Vršovice
08/10/2023
Sokol Písek
38:26
1. SC Bohumín 98

Starty - Přebor Prahy mužů

27/05/2024
SK Slavia Praha B
18:30
SK Praha 4
20/05/2024
SK Praha 4
23:17
TJ JM Chodov C
06/05/2024
SK Praha 4
33:25
AC Sparta Praha Handball
28/04/2024
TJ JM Chodov C
22:39
TJ Kobylisy
03/10/2023
AC Sparta Praha Handball
19:28
HC Všenory

Starty - Středočeská liga mladšího žactva - chlapci

14/04/2024
TJ Sparta Kutná Hora
19:18
Házená Poděbrady
14/04/2024
TJ Sokol Úvaly B
19:21
TJ Sokol Úvaly A
14/04/2024
Házená Poděbrady
15:20
TJ Sokol Úvaly B
14/04/2024
TJ Sokol Úvaly A
36:11
TJ Jiskra Zruč n.S.
14/04/2024
LIONS Hostivice
17:10
Házená Poděbrady
14/04/2024
TJ Sokol Úvaly B
20:6
TJ Jiskra Zruč n.S.
14/04/2024
LIONS Hostivice
22:24
TJ Sokol Úvaly A

Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ

05/05/2024
TJ Sparta Kutná Hora
33:42
Talent Škoda JS Plzeň B
04/05/2024
TJ Sokol Úvaly
35:24
Házená Rokycany
28/04/2024
Talent Škoda JS Plzeň B
29:33
HBC JVP Strakonice 1921
02/03/2024
Jiskra Třeboň B
25:31
1.HC Pardubice
24/02/2024
TJ Sparta Kutná Hora
19:31
TJ Sokol Úvaly
11/02/2024
Spartak MAS Sez.Ústí
21:21
Jiskra Třeboň B
10/02/2024
Házená Rokycany
26:24
Lokomotiva Vršovice
25/11/2023
Jiskra Třeboň B
27:32
Jiskra Havl.Brod
18/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
41:16
TJ Sparta Kutná Hora
21/10/2023
Házená Rokycany
31:37
LIONS Hostivice
16/09/2023
Jiskra Třeboň B
24:38
Spartak MAS Sez.Ústí

Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy

09/03/2024
DHC Plzeň B
51:20
Sokol Vršovice A
21/01/2024
HK Slavia VŠ Plzeň
10:0
HK Spartak Ústí n.L.
05/11/2023
Házená Mělník
22:31
HC Hvězda Cheb
30/09/2023
HC Háje
41:31
DHK Pardubice

Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy

04/05/2024
TJ Sokol Úvaly
33:27
Házená Rokycany
17/02/2024
Lokomotiva Louny
39:23
Spartak MAS Sez.Ústí
11/02/2024
Spartak MAS Sez.Ústí
17:27
Jihočeši
10/02/2024
Házená Rokycany
27:32
Lokomotiva Vršovice
10/12/2023
TJ Dolní Cerekev
23:30
I.HK Dvůr Králové
25/11/2023
Jihočeši
39:26
I.HK Dvůr Králové
21/10/2023
Házená Rokycany
30:43
LIONS Hostivice
16/09/2023
Jihočeši
28:28
Spartak MAS Sez.Ústí

Starty - Pražská kvalifikace o nasazení do ŽL - starší žáci

22/10/2023
Sokol Vršovice
13:22
TJ Dukla Praha B
22/10/2023
TJ Dukla Praha B
30:12
Lokomotiva Vršovice
22/10/2023
TJ Dukla Praha A
22:8
Sokol Vršovice
22/10/2023
Lokomotiva Vršovice
11:23
TJ Dukla Praha A
22/10/2023
TJ Dukla Praha A
43:1
TJ Kobylisy
22/10/2023
Sokol Vršovice
24:12
Lokomotiva Vršovice
22/10/2023
TJ Kobylisy
13:21
Sokol Vršovice
22/10/2023
TJ JM Chodov
20:12
Lokomotiva Vršovice

Starty - 2. liga muži SZČ

27/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
29:36
HK Baník Most
14/04/2024
SK Slavia Praha
41:24
Házená Mělník
06/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
28:38
SK Slavia Praha
17/02/2024
Lokomotiva Louny
22:21
Lovci Lovosice B
03/12/2023
Lovci Lovosice B
31:28
TJ ELP Jablonec n.N.
29/10/2023
SK Slavia Praha
33:31
TJ Sokol Bělá p. B.
24/09/2023
SK Slavia Praha
31:36
Sokol Vršovice B

Starty - 1. liga mladší dorostenci

13/04/2024
TJ Dukla Praha A
32:27
Jihočeši
02/03/2024
Jihočeši
27:29
C.S.CARGO HBC Jičín
16/09/2023
Jihočeši
24:30
Lovci Lovosice

Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ

27/04/2024
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
22:44
TJ Náchod
13/04/2024
TJ Dukla Praha B
34:30
TJ Náchod
03/12/2023
Lovci Lovosice B
31:22
TJ ELP Jablonec n.N.
30/10/2023
TJ Dukla Praha B
43:5
HK Chomutov

Starty - 1. liga mladší dorostenky

20/04/2024
DHC Slavia Praha A
27:10
TJ Sokol Poruba
24/03/2024
Házená Kynžvart
28:31
SKH Velká n. V.
10/03/2024
Házená Kynžvart
29:35
DHK Zora Olomouc
08/10/2023
Sokol Písek
33:19
1. SC Bohumín 98

Starty - Český pohár mužů

02/09/2023
TJ Kobylisy
31:33
TJ Sparta Kutná Hora

Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy

18/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
28:28
TJ Sokol Kobylisy II.
11/11/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
30:16
HK Chomutov

Starty - 2. liga ženy - Čechy

03/02/2024
HC Plzeň
23:34
DHC Slavia Praha B
28/01/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
27:20
HC Plzeň
11/11/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
20:32
DHC Slavia Praha B
29/10/2023
TJ Astra
21:26
TJ Loko České Budějovice
08/10/2023
Sokol Písek B
24:33
HC Háje A
30/09/2023
HC Háje A
43:33
DHK Pardubice