Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Ryba Jiří
Mateřský klub
SK PEMA Opava
Post
Rok narození
1970 (53 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
34
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - MSL Starší žáci skupina I
12/05/2024
SKH Polanka n.O.
0:0
HC Hlučín
12/05/2024
TJ Sokol Ostrava
0:0
HC Hlučín
12/05/2024
SKH Polanka n.O.
0:0
TJ Sokol Ostrava
23/03/2024
TJ Sokol Ostrava
27:28
HC Nový Jičín
23/03/2024
HCB Karviná
29:16
HC Nový Jičín
23/03/2024
TJ Sokol Ostrava
17:25
HCB Karviná
03/03/2024
HC Nový Jičín
12:20
Pepino SKP Frýdek-Místek
19/11/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
27:17
KH Kopřivnice
19/11/2023
TJ Sokol Ostrava
22:24
KH Kopřivnice
19/11/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
33:20
TJ Sokol Ostrava
15/10/2023
HCB Karviná
18:14
KH Kopřivnice
15/10/2023
TJ Sokol Krmelín
15:29
KH Kopřivnice
15/10/2023
HCB Karviná
23:16
TJ Sokol Krmelín
Starty - MSL Minižactvo 5+1
26/11/2023
Sokol Hrabůvka
13:3
TJ Sokol Karviná
26/11/2023
HC Nový Jičín A
13:2
TJ Sokol Karviná
26/11/2023
Sokol Hrabůvka
11:1
HC Nový Jičín B
26/11/2023
Sokol Hrabůvka
8:6
HC Nový Jičín A
26/11/2023
TJ Slovan Havířov
13:10
TJ Sokol Karviná
Starty - MSL Muži
01/06/2024
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
TJ Sokol Krmelín
21/04/2024
Sokol Trnávka
28:22
Házená Uničov
07/04/2024
TJ Sokol Krmelín
24:29
HC Hlučín
30/09/2023
Sokol Trnávka
30:22
TJ Sokol Krmelín
10/09/2023
HC Hlučín
34:30
TJ Sokol Krmelín
Starty - MSL Starší žačky
01/06/2024
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
TJ Sokol Poruba B
01/06/2024
Házená Paskov
0:0
TJ Sokol Poruba B
01/06/2024
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
Házená Paskov
14/04/2024
TJ Sokol Poruba A
29:12
TJ TŽ Třinec
14/04/2024
Sokol Hrabůvka
25:14
TJ TŽ Třinec
14/04/2024
TJ Sokol Poruba A
24:28
Sokol Hrabůvka
17/03/2024
HC Nový Jičín
21:19
TJ Sokol Poruba A
17/03/2024
Házená Paskov
15:29
TJ Sokol Poruba A
17/03/2024
HC Nový Jičín
26:25
Házená Paskov
26/11/2023
T.J.Sokol Klimkovice
19:24
TJ Sokol Karviná
26/11/2023
TJ Sokol Poruba A
20:15
TJ Sokol Karviná
26/11/2023
T.J.Sokol Klimkovice
23:24
TJ Sokol Poruba A
12/11/2023
HC Nový Jičín
25:31
Sokol Hrabůvka
12/11/2023
T.J.Sokol Klimkovice
28:28
Sokol Hrabůvka
12/11/2023
HC Nový Jičín
23:30
T.J.Sokol Klimkovice
Starty - MSL Mladší žačky
26/05/2024
HC Nový Jičín
0:0
1. SC Bohumín 98
26/05/2024
HC Nový Jičín
0:0
Házená Paskov
Starty - MSL Mladší žáci skupina I
26/05/2024
TJ Sokol Ostrava
0:0
HC Nový Jičín
26/05/2024
TJ Sokol Ostrava
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
22/10/2023
SKH Polanka n.O.
20:20
HCB Karviná
22/10/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
10:21
HCB Karviná
22/10/2023
SKH Polanka n.O.
17:14
Pepino SKP Frýdek-Místek