Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Bárta Tomáš
Mateřský klub
Sokol Hrabůvka
Post
Rok narození
1966 (57 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
58
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - MSL Starší žačky
04/05/2024
Sokol Hrabůvka
24:19
1. SC Bohumín 98
04/05/2024
Házená Paskov
17:34
Sokol Hrabůvka
17/03/2024
Sokol Hrabůvka
25:10
TJ Sokol Poruba B
17/03/2024
TJ Sokol Karviná
15:21
Sokol Hrabůvka
25/11/2023
1. SC Bohumín 98
33:19
Sokol Hrabůvka
25/11/2023
Házená Paskov
23:31
Sokol Hrabůvka
12/11/2023
HC Nový Jičín
25:31
Sokol Hrabůvka
12/11/2023
T.J.Sokol Klimkovice
28:28
Sokol Hrabůvka
22/10/2023
Sokol Hrabůvka
25:17
TJ TŽ Třinec
22/10/2023
Sokol Hrabůvka
15:33
TJ Sokol Poruba A
Starty - MSL Mladší žačky
14/04/2024
Sokol Hrabůvka
26:16
TJ TŽ Třinec
14/04/2024
HC Nový Jičín
23:18
Sokol Hrabůvka
24/03/2024
TJ Sokol Poruba
16:24
Sokol Hrabůvka
24/03/2024
T.J.Sokol Klimkovice
12:25
Sokol Hrabůvka
10/03/2024
Házená Paskov
20:24
Sokol Hrabůvka
03/12/2023
TJ Sokol Karviná
18:26
Sokol Hrabůvka
03/12/2023
1. SC Bohumín 98
21:14
Sokol Hrabůvka
19/11/2023
Sokol Hrabůvka
24:29
HC Nový Jičín
19/11/2023
TJ TŽ Třinec
8:17
Sokol Hrabůvka
05/11/2023
Sokol Hrabůvka
39:27
T.J.Sokol Klimkovice
05/11/2023
Sokol Hrabůvka
22:13
TJ Sokol Poruba
14/10/2023
Házená Paskov
12:19
Sokol Hrabůvka
Starty - MSL Minižactvo 5+1
05/05/2024
Sokol Hrabůvka
15:2
TJ TŽ Třinec
05/05/2024
TJ Sokol Karviná
8:16
Sokol Hrabůvka
05/05/2024
SKH Polanka n.O.
11:10
Sokol Hrabůvka
05/05/2024
TJ Slovan Havířov
1:18
Sokol Hrabůvka
17/03/2024
Sokol Hrabůvka
10:7
TJ Slovan Havířov
17/03/2024
Sokol Hrabůvka
11:8
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
17/03/2024
SKH Polanka n.O.
11:10
Sokol Hrabůvka
17/03/2024
TJ Sokol Poruba
9:13
Sokol Hrabůvka
Starty - Kvalifikační turnaje do Žákovské ligy starších žaček
18/11/2023
SHK Kunovice
20:12
Sokol Hrabůvka
18/11/2023
Sokol Hrabůvka
15:25
SK Žeravice
18/11/2023
Sokol Měnín
22:21
Sokol Hrabůvka
18/11/2023
Sokol Hrabůvka
12:22
1. SC Bohumín 98