Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Švábenský Mauro
Mateřský klub
SKKP Handball Brno
Post
Rok narození
2002 (21 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
45
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Jihomoravská liga st. žáků
04/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
19:13
Tatran Bohunice
04/11/2023
SHC Maloměřice Brno
13:18
Sokol Telnice
04/11/2023
Sokol Telnice
21:15
TJ Sokol Újezd u Brna
04/11/2023
SHC Maloměřice Brno
17:14
Tatran Bohunice
04/11/2023
Tatran Bohunice
6:13
Sokol Telnice
04/11/2023
SHC Maloměřice Brno
14:19
SKKP Handball Brno
16/09/2023
Sokol Telnice
19:9
TJ Sokol Újezd u Brna
16/09/2023
SKKP Handball Brno
11:9
Tatran Bohunice
16/09/2023
Tatran Bohunice
7:20
Sokol Telnice
16/09/2023
SKKP Handball Brno
17:15
SHC Maloměřice Brno
Starty - 2. liga muži JM
05/05/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
0:0
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
21/04/2024
Tatran Litovel junioři
0:0
Sokol Telnice
14/04/2024
Házená Legata Hustopeče
0:0
TJ Sokol Újezd u Brna
16/03/2024
Házená Legata Hustopeče
25:37
HK Ivančice
09/03/2024
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
20:31
SK Kuřim
24/02/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
25:32
HBC Olomouc 1966
02/12/2023
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
32:32
TJ Sokol Újezd u Brna
07/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
47:32
Házená Legata Hustopeče
Starty - Jihomoravská liga ml. žáků
21/10/2023
SKKP Handball Brno A
14:8
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
21/10/2023
SHC Maloměřice Brno
20:19
TJ Sokol Újezd u Brna
21/10/2023
SKKP Handball Brno A
22:18
TJ Sokol Újezd u Brna
21/10/2023
SHC Maloměřice Brno
14:22
HK Ivančice
21/10/2023
SKKP Handball Brno A
5:16
HK Ivančice
21/10/2023
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
15:14
SHC Maloměřice Brno
21/10/2023
SKKP Handball Brno A
16:15
SHC Maloměřice Brno
08/10/2023
SK Kuřim
14:24
Sokol Sokolnice
08/10/2023
Tatran Bohunice
13:11
Sokol Juliánov
Starty - 1. liga starší dorostenci
24/02/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
28:27
HAOLK
07/10/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
21:35
SKH Polanka n.O.
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
05/05/2024
Sokol Újezd u Brna
0:0
TJ Sokol Centrum Haná
27/04/2024
Házená Uničov
0:0
HK Ivančice
14/04/2024
Házená Legata Hustopeče
0:0
Sokol Újezd u Brna
16/03/2024
Házená Legata Hustopeče
24:41
HK Ivančice
10/03/2024
SK Kuřim
25:34
Tatran Litovel
09/03/2024
TJ Sokol Centrum Haná
49:21
Házená Uničov
11/02/2024
SK Kuřim
32:35
Sokol Újezd u Brna
08/10/2023
SK Kuřim
43:27
Házená Legata Hustopeče
Starty - Jihomoravská liga mužů
15/10/2023
Sokol Sokolnice MUŽI
34:36
Tatran Bohunice B
Starty - 2. liga muži SM
24/03/2024
Házená Velká Bystřice
37:38
Fatra-Slavia Napajedla
25/11/2023
Házená Velká Bystřice
23:28
TJ Rožnov p.R.
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
08/10/2023
SK Kuřim
32:27
Jiskra Havl.Brod
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
24/02/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
39:17
SK Žeravice
26/11/2023
SKH Velká n. V. B
45:21
Tatran Bohunice
Starty - Český pohár mužů
27/08/2023
Sokol Sokolnice
40:24
Házená Legata Hustopeče
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
24/03/2024
Házená Velká Bystřice
27:44
Tatran Litovel
02/03/2024
Sokol Telnice
39:34
Klub házené Vsetín
25/11/2023
Házená Velká Bystřice
35:33
Sokol Telnice
Starty - 1. liga mladší dorostenky
26/11/2023
SKH Velká n. V.
42:30
DHK Zora Olomouc
Starty - 2. liga ženy - Morava
24/03/2024
Házená Velká Bystřice
25:28
Lesana Zubří
Starty - Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
02/12/2023
TJ Sokol Centrum Haná
32:8
SK Aktiv Olomouc