Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Artl Jaroslav
Mateřský klub
TJ Astra
Post
Rok narození
1967 (56 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
71
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga muži SZČ
20/04/2024
TJ Náchod
33:26
Sokol Vršovice B
23/03/2024
Lokomotiva Louny
27:33
Liberec Handball
25/02/2024
Házená Mělník
21:29
TJ ELP Jablonec n.N.
19/11/2023
SK Slavia Praha
31:29
Liberec Handball
22/10/2023
Házená Mělník
30:36
Sokol Vršovice B
21/10/2023
Liberec Handball
30:32
Lokomotiva Louny
14/10/2023
Lokomotiva Česká Lípa A
25:22
TJ Chemička Ústí n. L.
07/10/2023
TJ Sokol Bělá p. B.
24:29
Lokomotiva Louny
Starty - Přebor Prahy žen
13/06/2024
TJ Astra
0:0
TJ Radlice
06/06/2024
TJ Astra
0:0
HK Slavia VŠ Plzeň
23/05/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
0:0
TJ Astra
20/05/2024
HC Háje B
0:0
Tatran Střešovice A
16/05/2024
TJ Astra
0:0
SK Praha 4
18/04/2024
TJ Astra
22:25
Sokol Vršovice B
30/10/2023
TJ Astra
29:19
Házená Mělník
16/10/2023
TJ Astra
24:12
HC Háje B
09/10/2023
TJ Astra
33:21
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Starty - Žákovská liga starších žaček
14/01/2024
DHK Zora Olomouc
19:22
HC Milevsko, z.s.
14/01/2024
DHK Baník Most
16:13
SHK Kunovice
14/01/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
8:21
DHK Zora Olomouc
14/01/2024
HC Milevsko, z.s.
26:12
DHK Baník Most
14/01/2024
SHK Kunovice
20:13
TJ Sokol Kobylisy II.
14/01/2024
DHK Baník Most
13:28
DHK Zora Olomouc
14/01/2024
HC Milevsko, z.s.
32:15
TJ Sokol Kobylisy II.
14/01/2024
DHK Zora Olomouc
22:9
SHK Kunovice
14/01/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
18:14
DHK Baník Most
14/01/2024
SHK Kunovice
12:20
HC Milevsko, z.s.
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
11/02/2024
HC Háje
23:49
DHC Plzeň B
04/02/2024
Házená Mělník
14:31
HK Slavia VŠ Plzeň
27/01/2024
TJ Loko České Budějovice
24:33
Sokol Vršovice A
18/11/2023
TJ Loko České Budějovice
18:36
DHC Slavia Praha B
10/09/2023
Házená Mělník
26:28
HC Háje
Starty - 1. liga mladší dorostenci
17/02/2024
Jihočeši
28:26
TJ Sokol Nové Veselí
28/10/2023
Jihočeši
33:29
HK Baník Most
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
06/04/2024
TJ Sparta Kutná Hora
30:40
Jiskra Třeboň B
17/02/2024
Jiskra Třeboň B
23:25
Házená Rokycany
25/11/2023
HBC JVP Strakonice 1921
26:28
Talent Škoda JS Plzeň B
28/10/2023
Jiskra Třeboň B
39:24
TJ Sparta Kutná Hora
15/10/2023
Jiskra Havl.Brod
33:43
Házená Rokycany
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
23/03/2024
Lokomotiva Louny
33:23
TJ Sokol Úvaly
09/03/2024
TJ Dolní Cerekev
30:38
Sokol Vršovice
17/02/2024
Jihočeši
33:24
Házená Rokycany
02/12/2023
Házená Rokycany
18:36
TJ Sokol Úvaly
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
20/04/2024
TJ Náchod
53:23
HC Kolín
11/04/2024
TJ JM Chodov
38:38
C.S.CARGO HBC Jičín B
25/02/2024
Házená Mělník
32:30
TJ ELP Jablonec n.N.
22/10/2023
Házená Mělník
51:29
HC Kolín
21/10/2023
Liberec Handball
26:20
TJ Dukla Praha B
Starty - Český pohár mužů
03/09/2023
Lokomotiva Česká Lípa
41:30
TJ Chemička Ústí n. L.
27/08/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22:31
TJ Sokol Úvaly
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
05/11/2023
Jiskra Havl.Brod
46:30
TJ Sokol Újezd u Brna
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
04/05/2024
DHK Slavoj Žirovnice
43:23
SK Kuřim
23/09/2023
Sokol Vršovice B
25:14
SK Polička
Starty - Přebor Prahy mladších žáků
28/01/2024
Lokomotiva Vršovice B
18:30
TJ Sokol Úvaly
28/01/2024
TJ Dukla Praha
18:16
TJ Kobylisy A
28/01/2024
Sokol Vršovice B
19:17
Lokomotiva Vršovice B
28/01/2024
TJ Sokol Úvaly
16:29
TJ Dukla Praha
28/01/2024
TJ Kobylisy A
23:8
Sokol Vršovice B
28/01/2024
Lokomotiva Vršovice B
8:30
TJ Dukla Praha
28/01/2024
Sokol Vršovice B
21:17
TJ Sokol Úvaly
28/01/2024
TJ Kobylisy A
20:16
Lokomotiva Vršovice B
28/01/2024
TJ Dukla Praha
25:9
Sokol Vršovice B
28/01/2024
TJ Sokol Úvaly
20:23
TJ Kobylisy A
Starty - 2. liga muži JVČ
27/04/2024
TJ Loko České Budějovice
36:23
Lokomotiva Vršovice
12/04/2024
TJ Loko České Budějovice
32:16
TJ Sparta Kutná Hora
06/04/2024
TJ Sparta Kutná Hora
30:38
Jiskra Třeboň
09/03/2024
TJ Dolní Cerekev
35:28
Talent Škoda JS Plzeň
28/10/2023
Jiskra Třeboň
38:24
TJ Sparta Kutná Hora
15/10/2023
Jiskra Havl.Brod
22:25
TJ Sokol Nové Veselí B
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
05/11/2023
Jiskra Havl.Brod
21:42
HK Ivančice
Starty - 2. liga ženy - Čechy
04/05/2024
DHK Slavoj Žirovnice
33:38
DHC Slavia Praha B
16/03/2024
DHK Slavoj Žirovnice
26:33
DHK Pardubice
27/01/2024
TJ Loko České Budějovice
31:21
DHK Slavoj Žirovnice
18/11/2023
TJ Loko České Budějovice
29:32
DHC Slavia Praha B
23/09/2023
TJ Turnov
30:19
TJ Sokol Kobylisy II.
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
24/09/2023
TJ Sokol Kobylisy II.
26:22
Házená Rokycany