Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Dobrozemská Adéla
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Post
Rok narození
2005 (18 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
59
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - MSL Minižactvo 5+1
25/05/2024
T.J.Sokol Klimkovice A
0:0
TJ Sokol Karviná
25/05/2024
T.J.Sokol Klimkovice A
0:0
TJ TŽ Třinec
25/05/2024
T.J.Sokol Klimkovice A
0:0
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
17/03/2024
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
9:11
SKH Polanka n.O.
17/03/2024
TJ Sokol Poruba
13:7
TJ Slovan Havířov
17/03/2024
SKH Polanka n.O.
11:10
Sokol Hrabůvka
17/03/2024
TJ Lokomotiva Suchdol n.O.
9:4
TJ Slovan Havířov
17/03/2024
TJ Sokol Poruba
9:13
Sokol Hrabůvka
07/10/2023
SKH Polanka n.O.
14:5
TJ Sokol Poruba
07/10/2023
KH Kopřivnice
10:2
HCB Karviná B
07/10/2023
HCB Karviná A
11:5
HCB Karviná B
07/10/2023
HCB Karviná B
4:14
TJ Sokol Poruba
07/10/2023
HCB Karviná A
1:11
KH Kopřivnice
07/10/2023
SKH Polanka n.O.
20:2
HCB Karviná B
Starty - MSL Starší žačky
11/11/2023
TJ Sokol Poruba A
23:15
1. SC Bohumín 98
11/11/2023
TJ Sokol Poruba B
11:20
1. SC Bohumín 98
11/11/2023
TJ Sokol Poruba A
34:6
TJ Sokol Poruba B
21/10/2023
TJ Sokol Poruba B
8:43
T.J.Sokol Klimkovice
21/10/2023
Házená Paskov
11:41
T.J.Sokol Klimkovice
21/10/2023
TJ Sokol Poruba B
9:29
Házená Paskov
09/09/2023
TJ Sokol Poruba A
33:7
TJ Sokol Poruba B
09/09/2023
1. SC Bohumín 98
21:4
TJ Sokol Poruba B
Starty - MSL Mladší žačky
25/05/2024
Sokol Hrabůvka
0:0
TJ Sokol Poruba
25/05/2024
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
Sokol Hrabůvka
11/05/2024
1. SC Bohumín 98
0:0
TJ TŽ Třinec
11/05/2024
TJ TŽ Třinec
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
11/05/2024
1. SC Bohumín 98
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
12/04/2024
TJ Sokol Poruba
19:21
1. SC Bohumín 98
09/03/2024
1. SC Bohumín 98
18:5
TJ TŽ Třinec
09/03/2024
T.J.Sokol Klimkovice
17:24
1. SC Bohumín 98
24/11/2023
TJ Sokol Poruba
23:21
Házená Paskov
17/09/2023
TJ Sokol Poruba
10:20
1. SC Bohumín 98
Starty - MSL Mladší žáci skupina II
16/09/2023
HCB Karviná B
13:19
KH Kopřivnice B
16/09/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek B
7:32
KH Kopřivnice B
16/09/2023
HCB Karviná B
18:11
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Starty - MSL Mladší žáci skupina I
03/12/2023
HC Nový Jičín
18:30
TJ Sokol Ostrava
03/12/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
15:22
TJ Sokol Ostrava
03/12/2023
HC Nový Jičín
16:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
11/11/2023
TJ Sokol Krmelín
23:20
HC Nový Jičín
11/11/2023
SKH Polanka n.O.
36:22
HC Nový Jičín
11/11/2023
TJ Sokol Krmelín
17:35
SKH Polanka n.O.
Starty - MSL Starší žáci skupina I
02/06/2024
HC Nový Jičín
0:0
HCB Karviná
02/06/2024
TJ Sokol Ostrava
0:0
HCB Karviná
02/06/2024
HC Nový Jičín
0:0
TJ Sokol Ostrava