MSL Mladší žáci skupina II

Utkání

Část
Sezóna
MSL Mladší žáci II
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Všechna kola
MSL Mladší žáci II, všechna kola
so 10. 9. 9:00
TJ Sokol Krmelín
16:9
HC Hlučín
so 10. 9. 10:15
T.J.Sokol Klimkovice
16:27
HC Hlučín
so 10. 9. 11:30
TJ Sokol Krmelín
31:18
T.J.Sokol Klimkovice
ne 11. 9. 9:00
SKH Polanka n.O. B
23:12
Pepino SKP Frýdek-Místek B
ne 11. 9. 10:15
Pepino SKP Frýdek-Místek B
17:23
HCB Karviná B
ne 11. 9. 11:30
SKH Polanka n.O. B
18:16
HCB Karviná B
so 8. 10. 11:00
T.J.Sokol Klimkovice
13:22
HCB Karviná B
so 8. 10. 12:15
Pepino SKP Frýdek-Místek B
22:23
HCB Karviná B
so 8. 10. 13:30
T.J.Sokol Klimkovice
22:26
Pepino SKP Frýdek-Místek B
ne 9. 10. 10:00
HC Hlučín
16:31
SKH Polanka n.O. B
ne 9. 10. 11:15
SKH Polanka n.O. B
31:20
TJ Sokol Krmelín
ne 9. 10. 12:30
HC Hlučín
20:11
TJ Sokol Krmelín
so 22. 10. 9:00
Pepino SKP Frýdek-Místek B
23:3
TJ Sokol Krmelín
so 22. 10. 10:15
TJ Sokol Krmelín
10:22
HC Hlučín
so 22. 10. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek B
19:12
HC Hlučín
so 22. 10. 14:30
SKH Polanka n.O. B
36:16
T.J.Sokol Klimkovice
so 22. 10. 15:45
T.J.Sokol Klimkovice
18:33
HCB Karviná B
so 22. 10. 17:00
SKH Polanka n.O. B
29:17
HCB Karviná B
so 12. 11. 9:00
TJ Sokol Krmelín
19:22
T.J.Sokol Klimkovice
so 12. 11. 10:15
T.J.Sokol Klimkovice
13:25
SKH Polanka n.O. B
so 12. 11. 11:30
TJ Sokol Krmelín
22:28
SKH Polanka n.O. B
ne 13. 11. 9:00
HCB Karviná B
25:17
HC Hlučín
ne 13. 11. 10:15
HC Hlučín
13:19
Pepino SKP Frýdek-Místek B
ne 13. 11. 11:30
HCB Karviná B
20:16
Pepino SKP Frýdek-Místek B
ne 27. 11. 9:00
T.J.Sokol Klimkovice
17:21
Pepino SKP Frýdek-Místek B
ne 27. 11. 9:00
HCB Karviná B
19:17
SKH Polanka n.O. B
ne 27. 11. 10:15
SKH Polanka n.O. B
19:17
TJ Sokol Krmelín
ne 27. 11. 10:15
Pepino SKP Frýdek-Místek B
19:20
HC Hlučín
ne 27. 11. 11:30
HCB Karviná B
26:18
TJ Sokol Krmelín
ne 27. 11. 11:30
T.J.Sokol Klimkovice
21:21
HC Hlučín
so 18. 3. 10:00
HC Hlučín
0:0
TJ Sokol Krmelín
so 18. 3. 11:15
TJ Sokol Krmelín
0:0
HCB Karviná B
so 18. 3. 12:30
HC Hlučín
0:0
HCB Karviná B
ne 19. 3. 9:00
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
SKH Polanka n.O. B
ne 19. 3. 10:15
SKH Polanka n.O. B
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
ne 19. 3. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
so 1. 4. 9:00
HCB Karviná B
0:0
SKH Polanka n.O. B
so 1. 4. 10:15
SKH Polanka n.O. B
0:0
HC Hlučín
so 1. 4. 11:30
HCB Karviná B
0:0
HC Hlučín
so 1. 4. 12:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
so 1. 4. 12:00
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek B
so 1. 4. 12:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek B
so 22. 4. 9:00
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
TJ Sokol Krmelín
so 22. 4. 10:00
HC Hlučín
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
so 22. 4. 10:15
TJ Sokol Krmelín
0:0
SKH Polanka n.O. B
so 22. 4. 11:15
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
HCB Karviná B
so 22. 4. 11:30
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
SKH Polanka n.O. B
so 22. 4. 12:30
HC Hlučín
0:0
HCB Karviná B
so 6. 5. 12:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
HCB Karviná B
so 6. 5. 12:00
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
HCB Karviná B
so 6. 5. 12:00
TJ Sokol Krmelín
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek B
ne 7. 5. 8:30
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
SKH Polanka n.O. B
ne 7. 5. 9:45
SKH Polanka n.O. B
0:0
HC Hlučín
ne 7. 5. 11:00
T.J.Sokol Klimkovice
0:0
HC Hlučín
so 27. 5. 14:00
HCB Karviná B
0:0
TJ Sokol Krmelín
so 27. 5. 15:15
TJ Sokol Krmelín
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
so 27. 5. 16:30
HCB Karviná B
0:0
T.J.Sokol Klimkovice
ne 28. 5. 9:00
SKH Polanka n.O. B
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek B
ne 28. 5. 10:15
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
HC Hlučín
ne 28. 5. 11:30
SKH Polanka n.O. B
0:0
HC Hlučín

Tabulka – MSL Mladší žáci skupina II – MSL Mladší žáci II

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže