Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Svoboda Tomáš
Mateřský klub
SK Kuřim
Post
Rok narození
1979 (44 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
100
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Jihomoravská liga st. žáků
16/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
12:18
HK Ivančice
16/03/2024
HK Ivančice
21:12
SKKP Handball Brno
16/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
18:14
SK Kuřim
16/03/2024
SK Kuřim
14:19
HK Ivančice
16/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
21:15
SKKP Handball Brno
16/03/2024
SKKP Handball Brno
11:16
SK Kuřim
16/03/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
16:19
Sokol Telnice
Starty - Jihomoravská liga st. žákyní
26/11/2023
Tatran Bohunice
20:10
HK Hodonín
26/11/2023
Sokol Měnín
10:18
HK Ivančice
26/11/2023
Tatran Bohunice
18:21
HK Ivančice
26/11/2023
Sokol Měnín
15:15
SK Kuřim
26/11/2023
Tatran Bohunice
17:14
SK Kuřim
26/11/2023
HK Hodonín
11:13
Sokol Měnín
26/11/2023
Tatran Bohunice
14:9
Sokol Měnín
12/11/2023
SK Kuřim
14:10
HK Hodonín
12/11/2023
Tatran Bohunice
16:9
Sokol Měnín
12/11/2023
SK Kuřim
13:13
Sokol Měnín
12/11/2023
Tatran Bohunice
12:16
HK Ivančice
12/11/2023
SK Kuřim
15:20
HK Ivančice
12/11/2023
HK Hodonín
9:15
Tatran Bohunice
12/11/2023
SK Kuřim
13:11
Tatran Bohunice
Starty - Jihomoravská liga ml. žáků
02/12/2023
Sokol Nové Bránice
16:8
Házená Legata Hustopeče
02/12/2023
Tatran Bohunice
9:21
SK Kuřim
02/12/2023
Sokol Nové Bránice
12:20
SK Kuřim
02/12/2023
Tatran Bohunice
8:17
Sokol Sokolnice
02/12/2023
Sokol Nové Bránice
7:23
Sokol Sokolnice
02/12/2023
Házená Legata Hustopeče
6:12
Tatran Bohunice
02/12/2023
Sokol Nové Bránice
7:18
Tatran Bohunice
22/10/2023
Sokol Juliánov
17:14
Sokol Nové Bránice
22/10/2023
Házená Legata Hustopeče
7:21
SK Kuřim
22/10/2023
Sokol Juliánov
17:17
SK Kuřim
22/10/2023
Sokol Nové Bránice
14:7
Házená Legata Hustopeče
22/10/2023
Házená Legata Hustopeče
6:13
Sokol Juliánov
22/10/2023
SK Kuřim
17:8
Sokol Nové Bránice
08/10/2023
Sokol Sokolnice
22:6
Sokol Juliánov
08/10/2023
SK Kuřim
17:14
Sokol Nové Bránice
08/10/2023
SK Kuřim
15:15
Sokol Juliánov
08/10/2023
Sokol Sokolnice
18:9
Tatran Bohunice
08/10/2023
Sokol Juliánov
5:8
Sokol Nové Bránice
08/10/2023
SK Kuřim
15:11
Tatran Bohunice
07/10/2023
HK Ivančice
19:6
SHC Maloměřice Brno
07/10/2023
Sokol Telnice
23:10
SKKP Handball Brno A
07/10/2023
HK Ivančice
10:4
SKKP Handball Brno A
07/10/2023
Sokol Telnice
22:15
TJ Sokol Újezd u Brna
07/10/2023
HK Ivančice
18:11
TJ Sokol Újezd u Brna
07/10/2023
SHC Maloměřice Brno
14:22
Sokol Telnice
07/10/2023
HK Ivančice
16:15
Sokol Telnice
Starty - 1.liga starší dorostenky
04/11/2023
DHK Zora Olomouc
28:22
Handball club Zlín, z.s.
21/10/2023
DHK Zora Olomouc
28:30
Házená Kynžvart
30/09/2023
DHK Zora Olomouc
28:25
DHK Baník Most
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
28/10/2023
Sokol Telnice
43:20
TJ Sokol Ostrava
Starty - Jihomoravská liga mužů
24/03/2024
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
18:33
Tatran Bohunice B
17/03/2024
Tatran Bohunice B
41:16
Sokol Sokolnice MUŽI
29/10/2023
Sokol Měnín
27:34
Sokol Sokolnice MUŽI
20/10/2023
Tatran Bohunice B
38:21
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Starty - 1. liga starší dorostenci
27/04/2024
SKKP Handball Brno
0:0
Handball club Zlín, z.s.
01/10/2023
HAOLK
35:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
27/04/2024
SKKP Handball Brno B
0:0
SHC Maloměřice Brno
20/04/2024
HBC Olomouc 1966
0:0
Házená Legata Hustopeče
23/03/2024
SHC Maloměřice Brno
29:47
Tatran Litovel
10/03/2024
Sokol Juliánov
33:33
SKKP Handball Brno B
03/03/2024
Házená Legata Hustopeče
30:33
SK Kuřim
24/02/2024
TJ Sokol Centrum Haná
45:26
SHC Maloměřice Brno
18/11/2023
Házená Legata Hustopeče
32:32
HBC Olomouc 1966
14/10/2023
HK Ivančice
44:27
Sokol Újezd u Brna
Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní
17/03/2024
Tatran Bohunice A
15:10
SKH Velká n. V.
17/03/2024
SKH Velká n. V.
10:14
HK Hodonín
17/03/2024
DDM Strážnice
13:15
SKH Velká n. V.
17/03/2024
HK Hodonín
12:8
DDM Strážnice
17/03/2024
Tatran Bohunice A
14:9
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
15/10/2023
Tatran Bohunice B
5:12
Sokol Měnín
15/10/2023
SK Kuřim A
7:6
Sokol Měnín
15/10/2023
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
16:4
Tatran Bohunice B
15/10/2023
SK Kuřim A
10:3
Tatran Bohunice B
Starty - 1. liga mladší dorostenky
09/03/2024
SKH Velká n. V.
30:38
DHK Baník Most A
04/11/2023
DHK Zora Olomouc
33:34
Handball club Zlín, z.s.
21/10/2023
DHK Zora Olomouc
33:30
Házená Kynžvart
30/09/2023
DHK Zora Olomouc
21:38
DHK Baník Most A
Starty - Liga Vysočiny mladších žáků
18/11/2023
TJ Sokol Nové Veselí - černí
14:9
TJ Sokol Velké Meziříčí C
18/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí C
11:21
TJ Sokol Nové Veselí - modří
18/11/2023
TJ Sokol Nové Veselí - černí
27:13
TJ Dolní Cerekev
18/11/2023
TJ Dolní Cerekev
13:24
TJ Sokol Velké Meziříčí C
18/11/2023
HK Ivančice
16:6
TJ Sokol Nové Veselí - černí
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
11/11/2023
TJ Dolní Cerekev
25:24
Spartak MAS Sez.Ústí
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
17/02/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
34:26
TJ Sokol Újezd u Brna
16/09/2023
SK Žeravice
40:19
TJ Sokol Újezd u Brna
Starty - MSL Muži
30/09/2023
Házená Uničov
30:23
T.J.Sokol Klimkovice
Starty - 1. liga mladší dorostenci
27/04/2024
SKKP Handball Brno
0:0
Jihočeši
01/10/2023
HAOLK
37:29
HK Baník Most
Starty - 2. liga muži SM
04/05/2024
Házená Velká Bystřice
0:0
Lesana Zubří
16/09/2023
SK Žeravice
29:31
TJ Rožnov p.R.
Starty - Český pohár mužů
08/09/2023
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
19:25
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
Starty - 2. liga muži JM
05/05/2024
Tatran Litovel junioři
0:0
Sokol II Prostějov
20/04/2024
HBC Olomouc 1966
0:0
Házená Legata Hustopeče
07/04/2024
Sokol Nové Bránice
0:0
Sokol II Prostějov
23/03/2024
SHC Maloměřice Brno B
28:25
Tatran Litovel junioři
03/03/2024
Házená Legata Hustopeče
28:45
TJ Sokol Velké Meziříčí
24/02/2024
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
27:22
SHC Maloměřice Brno B
18/11/2023
Házená Legata Hustopeče
28:34
HBC Olomouc 1966
15/10/2023
Sokol Telnice
26:25
Sokol Nové Bránice
14/10/2023
HK Ivančice
25:40
TJ Sokol Újezd u Brna
Starty - Krajská kvalifikace ŽL chlapci
29/10/2023
HK Ivančice
20:7
SKKP Handball Brno
29/10/2023
SK Kuřim
23:16
SKKP Handball Brno
29/10/2023
HK Ivančice
18:14
SK Kuřim
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
09/03/2024
SKH Velká n. V. B
40:31
TJ Sokol Karviná
10/02/2024
HK Hodonín
31:30
Tatran Bohunice
14/10/2023
HK Ivančice
28:24
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - Liga Olomouckého kraje - starší žáci
01/10/2023
TJ Sokol Centrum Haná
43:25
HBC Olomouc 1966